Nabídka služeb

Optimalizace pro vyhledávače

Nabízím poradenství v oblasti optimalizace webů pro vyhledávače.

Pomocí základních a ověřených technik SEO, se můžu pokusit posunout Váše webové stránky na vyšší pozice ve vyhledávačích.

Základem úspěšné optimalizace webu je vždy jeho důkladná analýza, při které prověřím všechny faktory, které mohou pozici Vašich stránek ve výsledcích vyhledávání SERP, jakýmkoliv způsobem ovlivnit.

Základní, jednorázovou analýzu potenciálu Vašeho webu provedu zdarma, viz. ceník.

Na základě výsledků vstupní SEO analýzy jsem schopen, pokud to Váš web vyžaduje a pokud je to efektivní, vypracovat podrobný postup optimalizace stránek a pokusit se o posun Vaší internetové prezentace na vyšší pozice ve většině vyhledávačů.

V případě nutnosti můžu provést kompletní změnu celého webu, včetně obsahové části, jeho kódu i struktury, tak, aby splňoval základní podmínky pro umístění na vyšších místech ve výsledcích vyhledávání.

Mám zájem o provedení optimalizace mého webu.

Webdesign

Mou další činností je tvorba kompletních webových stránek včetně jejich kódování, můžu také vytvořit pouze grafický návrh stránek, případně grafický reklamní banner nebo logo v jakémkoli formátu.

Chci vytvořit nový web.

Copywriting, PR články

Napíšu v češtině PR nebo jiný článek s libovolnou tématikou s hustotou klíčových slov podle zadání. Při psaní článků dodržuji a respektuji základní, ustálená typografická a sémantická pravidla.

Mám zájem o copywriting.